(32) 740 92 01 sokrates.druk@gmail.com

Jesteś tutaj

Systemy wystawiennicze

Stawiamy na trwałe i solidne wyroby, które są podstawą naszego sukcesu. Oferowane przez nas systemy wystawiennicze dopasowane są do potrzeb każdego przedsiębiorcy. Indywidualne podejście sprawia, że zaproponowane przez nas produkty idealnie komponują się z wizją naszych klientów.

Nasze systemy wystawiennicze charakteryzują się nietuzinkową estetyką, oryginalnym designem oraz wysokimi walorami funkcjonalnymi. Zależy nam bowiem na tym, by oferowany przez nas sprzęt przykuwał uwagę odbiorców i był jednocześnie łatwy w obsłudze oraz transporcie. Klientom, którym zależy na łatwej w montażu oraz ciekawej reklamie, oferujemy poniższe produkty:

  • roll-up
  • ścianki reklamowe POP UP
  • przenośne falgi reklamowe typu Winder
  • zewnętrzne balony reklamowe

 

Pegasus

Prosty i uniwersalny system. Regulowana szerokość i wysokość. Możliwość wymiany grafiki. W komplecie z torbą transportową na konstrukcję. Obecnie konstrukcja ścianki występuje w kolorze srebrnym.


 

Ścianka Pegaz stanowi doskonałe rozwiązanie jako tło do zdjęć czy monidło na różnego rodzaju eventy oraz jako ścianka reklamowa na akcje promocyjne. Jest to jedna z bardziej uniwersalnych ścianek na rynku, posiada możliwość płynnej regulacji szerokości (od 110cm do 240cm) i wysokości (od 92cm do 240cm), można zastosować do niej wydruk jedno lub dwustronny, który może być mocowany do konstrukcji za pomocą plastikowych opasek zaciskowych lub za pomocą tuneli. W komplecie otrzymają Państwo torbę transportową na konstrukcję. Wydruk wykonujemy na materiale typu blockout.

 

Cena bez druku 432zł

Cena z drukiem(240x240cm) 820zł

                                       *ceny netto